W dniu 23.12.2016 roku w Przedszkolu Niepublicznym Funny Kids w Mińsku Mazowieckim odbył się Turniej Świąteczny Szkółki Szachowej Funny Kids. Został on rozegrany na dystansie 5 rund, tempem 10 minut do namysłu dla każdego zawodnika. W turnieju wzięły udział dzieci uczęszczające do Weekendowej Szkółki Szachowej oraz przedszkolaki biorące udział w zajęciach szachowych w przedszkolu „Funny Kids”. W sumie w szranki turniejowe stanęło 12 młodych szachistów.

Zwycięzcą turnieju z kompletem punktów został Artur Zarzycki przed Alanem Branickim i Filipem Gerszańskim, a pozostałe miejsca zajęli: Antoni Rokicki, Bruno Wójcicki, Ivan Novyk, Julian Pisarczyk, Mikołaj Godlewski, Oskar Mańko i Mikołaj Rokicki.

W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła Nikola Zwierz przed Agatą Łyczkowską.

Sędziami turnieju byli Jakub i Artur Suliborscy.

Po skończonym turnieju wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez panią Małgorzatę Aniszewską-Wolińską – dyrektora przedszkola „Funny Kids”.