Harmonogram:

Turniej Początek Koniec
1. turniej 25.09 23.10
2. turniej 30.10 27.11
3. turniej 4.12 29.01
4. turniej 5.02 5.03
5. turniej 12.03 16.04
6. turniej 23.04 4.06

Więcej szczegółów znajduje się w Regulaminie

Zakończenie cyklu odbędzie sie 4 czerwca turniejem szachów szybkich.

Klasyfikacja po 6 turniejach:

 

 Msc.   Nazwisko, imię   T1   T2   T3   T4   T5   T6   Suma 
 1   Jóżwik, Jacek   4,0   2,0   6,0   8,0   6,5   7,0   33,5 
 2   Graczyk, Damian   7,0   8,0   1,0   0,0   3,0      19,0 
 3   Jóźwik, Michał   2,5   2,5   3,5   2,0   4,5   2,0   17,0 
 4   Koper, Zbigniew   1,5   2,0   1,0   4,5   0,5   2,5   12,0 
 5   Banasiak, Adam   2,0   1,0   2,0   2,0   0,5   4,0   11,5 
 6   Zychowicz, Karol   1,5   1,5   2,5   1,0   2,0   2,5   11,0 
 7   Parol, Pola   2,5   5,0   2,0   0,0         9,5 
 8   Dróżdż, Jakub   2,0   2,5   2,0   1,0         7,5 
 9   Parol, Krzysztof   3,0   1,0   0,0   1,5   1,5      7,0 
 10   Pskiet, Dariusz   2,0   1,0   1,0   2,0   0,0      6,0 
 11   Przybysz, Stanisław            2,0   2,0   1,0   5,0 
 12   Krajewski, Marian   0,0   1,5   1,0   0,0      1,0   3,5 
 13   Izdebski, Slawomir         1,0   2,0         3,0 
 14   Brewczynski, Robert   1,0   0,0   1,0   0,0         2,0 
 15   Szymański, Janusz   1,5   0,0               1,5 
 16   Dróżdż, Arkadiusz   1,0   0,0   0,0   0,0   0,5      1,5 
 17   Ekner, Michał         1,0   0,0         1,0 
 18   Major, Boguslaw   1,0   0,0               1,0 
 19   Pechcin, Zygmunt   0,5   0,0               0,5 
 20   Dróżdż, Amelia         0,0   0,0   0,0      0,0 
 21   Zieliński, Michał   0,0   0,0               0,0 
 22   Zychowicz, Marcin   0,0   0,0               0,0 
 23   Dziugieł, Kacper            0,0         0,0 
 24   Golcew, Aleksander                  0,0   0,0 
 25   Golcew, Krzysztof                  0,0   0,0 

Inne

Licznik wizyt

962580
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
163
229
1554
626606
3166
6768
962580

Your IP: 34.228.41.66
2018-12-15 20:36