Zapraszamy na kolejny cykl turniejów piątkowych. 

 

Klasyfikacja po 4 turniejach

Msc. Nazwisko, imię Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Suma
1. SZABAT, MATEUSZ 4.0 5.0 6.0 4.0 19.0
2. KIJEK, MATEUSZ 5.5 4.0 5.0 4.0 18.5
3. EKNER, MATEUSZ 4.0 3.0 3.0 6.0 16.0
4. SZEWCZAK, DANIEL 4.0 3.5 3.0 3.0 13.5
5. SOBOCIŃSKI, WIKTOR 4.0 2.0 4.0 3.0 13.0
6. GOLCEW, ALEKSANDER 4.0 3.0 3.5 2.0 12.5
7. ROKICKI, ANTONI 3.0 3.0 3.0 3.0 12.0
8. MIKLASZEWSKI, STANISŁAW   3.0 3.5 5.0 11.5
9. DRÓŻDŻ, AMELIA   5.0 2.0 3.0 10.0
  EKNER, MACIEJ 3.0 3.0 1.0 3.0 10.0
11. SZEWCZAK, TOMASZ 2.5 1.5 2.0 2.0 8.0
12. GARDYZA, KRZYSZTOF 3.0     4.0 7.0
  SURACKI, SZYMON 0.5 4.5   2.0 7.0
14. SAKOWICZ, JAN   2.0 1.0 3.0 6.0
  LASKOWSKA, DAILA     3.0 3.0 6.0
  KAŁUSKI, KACPER   2.0 2.0 2.0 6.0
17. SAKOWICZ, SZYMON   3.0 2.0 0.0 5.0
  ROGALA, PIOTR 3.0   2.0   5.0
19. LISOWSKA, WERONIKA       4.0 4.0
20. KOZŁOWSKI, PIOTR   1.5 1.0 1.0 3.5
21. KIJEK, SZYMON 1.0 1.0 0.0 1.0 3.0
  OSYTEK, BARTOSZ 3.0       3.0
  ABRAMOWSKA, GABRIELA   1.0 1.0 1.0 3.0
24. EKNER, MARIA 2.5 0.0     2.5
25. TREPANOWSKI, KACPER 2.0       2.0
  SITKOWSKI, KAMIL 2.0       2.0
  FLIS, BŁAŻEJ 2.0       2.0
  ROKICKI, MIKOŁAJ     0.0 2.0 2.0
  RATYŃSKI, JAKUB 2.0       2.0
  PISZCZEK, EMILIAN 2.0       2.0
  TREPANOWSKI, ŁUKASZ 2.0       2.0
  GRZESIAK, KONSTANTY 2.0       2.0
33. SZCZEPANIUK, MONIKA 1.0       1.0
  BOTWINA, STANISŁAW       1.0 1.0
  SURACKI, BARTOSZ 0.0     1.0 1.0
36. GARDYZA, OLGA 0.0       0.0
  MICHALSKI, ADAM 0.0       0.0

 

Nr turnieju

Terminy

Tempo

Możliwość zdobycia kategorii szachowych

1. turniej

9.02 – 3 rundy
16.02 – 3 rundy

30 minut

V, IV

2. turniej

23.02 – 3 rundy
2.03 – 3 rundy

30 minut

V, IV

3. turniej

9.03 – 3 rundy
16.03 – 3 rundy

30 minut

V, IV

4. turniej

23.03 – 3 rundy
6.04 – 3 rundy

30 minut

V, IV

5. turniej

13.04 – 3 rundy
20.04 – 3 rundy

30 minut

V, IV

6.

27.04 – 2 rundy
11.05 – 2 rundy
18.05 – 2 rundy
25.05 – 2 rundy

60 minut

V, IV, III, II
I - kobieca

7.

15.06 – 6 rund

15 minut

--