Zapraszamy na kolejny cykl turniejów piątkowych

 

Klasyfikacja po 7 turniejach

Msc. Nazwisko, imię Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Turniej 6 Turniej 7 Suma
1. SZABAT, MATEUSZ 4.0 5.0 6.0 4.0 3.5 5.0 5.0 32.5
2. EKNER, MATEUSZ 4.0 3.0 3.0 6.0 3.0 4.5 5.0 28.5
3. KIJEK, MATEUSZ 5.5 4.0 5.0 4.0 2.0 5.5   26.0
4. SOBOCIŃSKI, WIKTOR 4.0 2.0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 24.0
5. SZEWCZAK, DANIEL 4.0 3.5 3.0 3.0 2.0 4.0 4.0 23.5
6. MIKLASZEWSKI, STANISŁAW   3.0 3.5 5.0 4.5 3.0 4.0 23.0
7. ROKICKI, ANTONI 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 4.0 2.0 21.0
8. DRÓŻDŻ, AMELIA   5.0 2.0 3.0 5.0 3.0   18.0
9. GOLCEW, ALEKSANDER 4.0 3.0 3.5 2.0 1.0 1.0 3.0 17.5
10. EKNER, MACIEJ 3.0 3.0 1.0 3.0 2.0 1.0 3.0 16.0
11. KAŁUSKI, KACPER   2.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 14.0
12. SURACKI, SZYMON 0.5 4.5   2.0 2.0 4.5   13.5
13. GARDYZA, KRZYSZTOF 3.0     4.0 3.0 3.0   13.0
14. LASKOWSKA, DAILA     3.0 3.0 2.0 4.0   12.0
15. SZEWCZAK, TOMASZ 2.5 1.5 2.0 2.0 3.0     11.0
16. ROGALA, PIOTR 3.0   2.0   2.0 2.0   9.0
17. DOBOSIEWICZ, DAWID           7.5   7.5
18. ROKICKI, MIKOŁAJ     0.0 2.0 1.0 2.0 2.0 7.0
19. DOBOSIEWICZ, KRZYSZTOF           6.5   6.5
20. SAKOWICZ, JAN   2.0 1.0 3.0       6.0
21. EKNER, MARIA 2.5 0.0         3.0 5.5
22. SZABAT, ANNA           3.0 2.0 5.0
  SAKOWICZ, SZYMON   3.0 2.0 0.0       5.0
24. KOZŁOWSKI, PIOTR   1.5 1.0 1.0 1.0     4.5
25. LISOWSKA, WERONIKA       4.0       4.0
  ABRAMOWSKA, GABRIELA   1.0 1.0 1.0 1.0     4.0
  KIJEK, SZYMON 1.0 1.0 0.0 1.0   1.0   4.0
28. JUREK, KAROL           2.0 1.0 3.0
  OSYTEK, BARTOSZ 3.0             3.0
  BOTWINA, STANISŁAW       1.0 1.0 1.0   3.0
31. WÓJCICKI, MAREK           2.5   2.5
32. GRZESIAK, KONSTANTY 2.0             2.0
  WOJCIECHOWSKI, JAKUB           2.0   2.0
  PISZCZEK, EMILIAN 2.0             2.0
  TREPANOWSKI, ŁUKASZ 2.0             2.0
  SITKOWSKI, KAMIL 2.0             2.0
  FLIS, BŁAŻEJ 2.0             2.0
  TREPANOWSKI, KACPER 2.0             2.0
  RATYŃSKI, JAKUB 2.0             2.0
  SURACKI, BARTOSZ 0.0     1.0   1.0   2.0
41. SZCZEPANIUK, MONIKA 1.0             1.0
42. MICHALSKI, ADAM 0.0             0.0
  GARDYZA, OLGA 0.0             0.0

 

Nr turnieju

Terminy

Tempo

Możliwość zdobycia kategorii szachowych

1. turniej

9.02 – 3 rundy
16.02 – 3 rundy

30 minut

V, IV

2. turniej

23.02 – 3 rundy
2.03 – 3 rundy

30 minut

V, IV

3. turniej

9.03 – 3 rundy
16.03 – 3 rundy

30 minut

V, IV

4. turniej

23.03 – 3 rundy
6.04 – 3 rundy

30 minut

V, IV

5. turniej

13.04 – 3 rundy
20.04 – 3 rundy

30 minut

V, IV

6. turniej

27.04 – 2 rundy
11.05 – 2 rundy
18.05 – 2 rundy
25.05 – 2 rundy

60 minut

V, IV, III, II
I - kobieca

7. turniej

15.06 – 6 rund

15 minut

--