Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2017 roku.

Lp.

Nazwa turnieju  
  1.  Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017
Mazowsze, 11.12.2016-05.02.2017  
Startowało 9 drużyn (68 zawodników).
1. Drużyna MTSz
I szach. -  2. Bartosz Nowicki, Jakub Suliborski
II szach. -  3. Jakub Suliborski, Pola Parol
III szach. - 1. Pola Parol, Artur Suliborski
IV szach. - Artur Suliborski, 7. Monika Rykała, Robert Brewczyński, Paweł Parol
V szach. - 2. Bogusław Major, Robert Brewczyński
 2. XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A
Kraków, 27.12.2016-04.01.2017
Startowało 103 zawodników.
15. Bartosz Nowicki
 3. XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B
Kraków, 27.12.2016-04.01.2017
Startowało 87 zawodników.
1. Paweł Parol
 4. Otwarty Turniej Szachowy Cyklu "Szach Poniedziałkowy LKSz"
Lublin, 02.01.2017
Startowało 12 zawodników.
2. Artur Suliborski
 5. Klub P.Z.Szach. (263 turniej czwartkowy)
Warszawa, 05.01.2017
Startowało 28 zawodników.
8. Bogusław Major
 6. OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
Zgierz, 07.01.2017
Startowało 119 zawodników.
28. Monika Rykała (1. w kat. elo 1601-1800)
  7. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - 2016/17
Lublin, 14.01.2017  
Startowało 4 drużyny (27 zawodników).
1. Drużyna KU AZS UMCS Lublin
I szach. -  1. Artur Suliborski
  8. Turniej szachowy o Puchar Fundacji Banku Millennium
Warszawa, 14.01.2017
Startowało 30 zawodników.
19. Michał Jóźwik
  9. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 20-21.01.2017
Lublin, 20-21.01.2017
Startowało 216 zawodników.
13. Bartosz Nowicki
25. Paweł Parol
39. Jakub Suliborski
74. Artur Suliborski
 10. Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 21-22.01.2017, Lublin
Lublin, 21-22.01.2017
Startowało 42 drużyny (280 zawodników).
7. Drużyna Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
I szach. -  Jakub Suliborski

9. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
IV szach. -  Paweł Parol

18. Drużyna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
III szach. -  Artur Suliborski

22. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. -  Bartosz Nowicki
 11. I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa, 21.01.2017
Startowało 25 zawodników.
4. Maria Zaborowska
11. Miłosz Zaborowski
13. Maciej Zaborowski
 12. V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Lublin, 23-28.01.2017
Startowało 164 zawodników.
19. Pola Parol (3. w kat. kobiet)
164. Jakub Dróżdż
 13. LXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa, 28.01.2017
Startowało 28 zawodników.
22. Michał Jóźwik
 14. I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa A
Kościelec, 01-05.02.2017
Startowało 34 zawodników.
6. Jacek Jóźwik
 15. I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa B
Kościelec, 01-05.02.2017
Startowało 20 zawodników.
4. Michał Jóźwik
 16. Klub P.Z.Szach. (267 turniej czwartkowy)
Warszawa, 02.02.2017
Startowało 29 zawodników.
6. Sławomir Ołowski
 17. Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dzieci z rocznika 2009 i młodsze)
Warszawa, 04.02.2017
Startowało 58 zawodników.
12. Michał Stradczuk
 18. Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa, 04-05.02.2017
Startowało 22 zawodników.
11. Adrian Więsik
 19. Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 05.02.2017
Startowało 24 zawodników.
4. Artur Suliborski
21. Jakub Dróżdż
 20. Klub P.Z.Szach. (268 turniej czwartkowy)
Warszawa, 09.02.2017
Startowało 34 zawodników.
5. Artur Suliborski
 21. II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa C
Węgrów, 12.02.2017
Startowało 17 zawodników
7. Amelia Dróżdż (2. do lat 7)
 22. XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A
Warszawa, 18-25.02.2017
Startowało 33 zawodników.
15. Pola Parol
 23. XVIII Mini-Elo
Warszawa, 18-19.02.2017
Startowało 24 zawodników.
4. Jakub Dróżdż
14. Arkadiusz Dróżdż
 24. XIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
Repki, 19.02.2017
Startowało 35 zawodników.
12. Maria Zaborowska (5. w kat. junior)
23. Michał Zaborowski
 25. I Otwarty Turniej Szachowy " Wąsewska Wieża".
Wąsew, 25.02.2017
Startowało 70 zawodników.
5. Sławomir Ołowski
 26. TURNIEJ INAUGURACYJNY AKADEMII SZACHOWEJ PŁOCK
Płock, 25.02.2017
Startowało 46 zawodników.
5. Jakub Suliborski
 27. XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 25-26.02.2017
Startowało 31 zawodników.
13. Bogusław Major
29. Mariusz Bąk
 28. III Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski, 05.03.2017
Startowało 44 zawodników.
8. Maria Zaborowska (2. w kat. juniorzy)
24. Maciej Zaborowski (1. w kat. młodzicy)
 29. II Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa, 11.03.2017
Startowało 46 zawodników.
3. Maria Zaborowska
11. Maciej Zaborowski
21. Miłosz Zaborowski
 30. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Ustroń-Jaroszowiec, 11-19.03.2017
Startowało 34 zawodniczki.
7. Pola Parol
 31. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Ustroń-Jaroszowiec, 11-19.03.2017
Startowało 32 zawodników.
25. Damian Koseski
 32. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017
Warszawa, 12.03.2017
Startowało 34 zawodników.
31. Michał Jóźwik
 33. Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa GIMNAZJUM
Józefów, 18.03.2017
Startowało 18 zawodników.
14. Julia Dróżdż
18. Michał Jóźwik
 34. Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PRZEDSZKOLAKI
Józefów, 18.03.2017
Startowało 19 zawodników.
4. Amelia Dróżdż
 35. XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 18-19.03.2017
Startowało 32 zawodników
3. Bogusław Major
 36. Turniej klasyfikacyjny na III i II (I kobiecą) kategorię
Otwock, 25-26.03.2017
Startowało 28 zawodników
23. Michał Jóźwik
 37. IV Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów, 01.04.2017
Startowało 156 zawodników.
2. Paweł Parol
 38. Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)
Zielonka, 22-23.04.2017
Startowało 16 zawodników
6. Maria Zaborowska