Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2017 roku.

Lp.

Nazwa turnieju  
  1.  Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017
Mazowsze, 11.12.2016-05.02.2017  
Startowało 9 drużyn (68 zawodników).
1. Drużyna MTSz
I szach. -  2. Bartosz Nowicki, Jakub Suliborski
II szach. -  3. Jakub Suliborski, Pola Parol
III szach. - 1. Pola Parol, Artur Suliborski
IV szach. - Artur Suliborski, 7. Monika Rykała, Robert Brewczyński, Paweł Parol
V szach. - 2. Bogusław Major, Robert Brewczyński
 2. XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A
Kraków, 27.12.2016-04.01.2017
Startowało 103 zawodników.
15. Bartosz Nowicki
 3. XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B
Kraków, 27.12.2016-04.01.2017
Startowało 87 zawodników.
1. Paweł Parol
 4. Otwarty Turniej Szachowy Cyklu "Szach Poniedziałkowy LKSz"
Lublin, 02.01.2017
Startowało 12 zawodników.
2. Artur Suliborski
 5. Klub P.Z.Szach. (263 turniej czwartkowy)
Warszawa, 05.01.2017
Startowało 28 zawodników.
8. Bogusław Major
 6. OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
Zgierz, 07.01.2017
Startowało 119 zawodników.
28. Monika Rykała (1. w kat. elo 1601-1800)
  7. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - 2016/17
Lublin, 14.01.2017  
Startowało 4 drużyny (27 zawodników).
1. Drużyna KU AZS UMCS Lublin
I szach. -  1. Artur Suliborski
  8. Turniej szachowy o Puchar Fundacji Banku Millennium
Warszawa, 14.01.2017
Startowało 30 zawodników.
19. Michał Jóźwik
  9. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 20-21.01.2017
Lublin, 20-21.01.2017
Startowało 216 zawodników.
13. Bartosz Nowicki
25. Paweł Parol
39. Jakub Suliborski
74. Artur Suliborski
 10. Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 21-22.01.2017, Lublin
Lublin, 21-22.01.2017
Startowało 42 drużyny (280 zawodników).
7. Drużyna Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
I szach. -  Jakub Suliborski

9. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
IV szach. -  Paweł Parol

18. Drużyna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
III szach. -  Artur Suliborski

22. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. -  Bartosz Nowicki
 11. I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa, 21.01.2017
Startowało 25 zawodników.
4. Maria Zaborowska
11. Miłosz Zaborowski
13. Maciej Zaborowski
 12. V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Lublin, 23-28.01.2017
Startowało 164 zawodników.
19. Pola Parol (3. w kat. kobiet)
164. Jakub Dróżdż
 13. LXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa, 28.01.2017
Startowało 28 zawodników.
22. Michał Jóźwik
 14. I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa A
Kościelec, 01-05.02.2017
Startowało 34 zawodników.
6. Jacek Jóźwik
 15. I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa B
Kościelec, 01-05.02.2017
Startowało 20 zawodników.
4. Michał Jóźwik
 16. Klub P.Z.Szach. (267 turniej czwartkowy)
Warszawa, 02.02.2017
Startowało 29 zawodników.
6. Sławomir Ołowski
 17. Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dzieci z rocznika 2009 i młodsze)
Warszawa, 04.02.2017
Startowało 58 zawodników.
12. Michał Stradczuk
 18. Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa, 04-05.02.2017
Startowało 22 zawodników.
11. Adrian Więsik
 19. Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 05.02.2017
Startowało 24 zawodników.
4. Artur Suliborski
21. Jakub Dróżdż
 20. Klub P.Z.Szach. (268 turniej czwartkowy)
Warszawa, 09.02.2017
Startowało 34 zawodników.
5. Artur Suliborski
 21. II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa C
Węgrów, 12.02.2017
Startowało 17 zawodników
7. Amelia Dróżdż (2. do lat 7)
 22. XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A
Warszawa, 18-25.02.2017
Startowało 33 zawodników.
15. Pola Parol
 23. XVIII Mini-Elo
Warszawa, 18-19.02.2017
Startowało 24 zawodników.
4. Jakub Dróżdż
14. Arkadiusz Dróżdż
 24. XIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
Repki, 19.02.2017
Startowało 35 zawodników.
12. Maria Zaborowska (5. w kat. junior)
23. Michał Zaborowski
 25. I Otwarty Turniej Szachowy " Wąsewska Wieża".
Wąsew, 25.02.2017
Startowało 70 zawodników.
5. Sławomir Ołowski
 26. TURNIEJ INAUGURACYJNY AKADEMII SZACHOWEJ PŁOCK
Płock, 25.02.2017
Startowało 46 zawodników.
5. Jakub Suliborski
 27. XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 25-26.02.2017
Startowało 31 zawodników.
13. Bogusław Major
29. Mariusz Bąk
 28. III Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski, 05.03.2017
Startowało 44 zawodników.
8. Maria Zaborowska (2. w kat. juniorzy)
24. Maciej Zaborowski (1. w kat. młodzicy)
 29. II Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa, 11.03.2017
Startowało 46 zawodników.
3. Maria Zaborowska
11. Maciej Zaborowski
21. Miłosz Zaborowski
 30. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Ustroń-Jaroszowiec, 11-19.03.2017
Startowało 34 zawodniczki.
7. Pola Parol
 31. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Ustroń-Jaroszowiec, 11-19.03.2017
Startowało 32 zawodników.
25. Damian Koseski
 32. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017
Warszawa, 12.03.2017
Startowało 34 zawodników.
31. Michał Jóźwik
 33. Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa GIMNAZJUM
Józefów, 18.03.2017
Startowało 18 zawodników.
14. Julia Dróżdż
 34. Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PRZEDSZKOLAKI
Józefów, 18.03.2017
Startowało 19 zawodników.
4. Amelia Dróżdż
 35. XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 18-19.03.2017
Startowało 32 zawodników
3. Bogusław Major
 36. Turniej klasyfikacyjny na III i II (I kobiecą) kategorię
Otwock, 25-26.03.2017
Startowało 28 zawodników
23. Michał Jóźwik
 37. IV Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów, 01.04.2017
Startowało 156 zawodników.
2. Paweł Parol
 38. Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)
Zielonka, 22-23.04.2017
Startowało 16 zawodników
6. Maria Zaborowska
 39. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Chrusty k. Zagnańska, 04-07.05.2017
Startowało 27 drużyn (114 zawodników)
10. Drużyna Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej
I szach. -  6. Krzysztof Gardyza, Szymon Suracki
II szach. -  Szymon Suracki, Mateusz Kijek
III szach. - Mateusz Kijek, Aleksander Golcew
IV szach. - Daila Laskowska
 40. Klub P.Z.Szach. (280 turniej czwartkowy)
Warszawa, 04.05.2017
Startowało 33 zawodników.
15. Bogusław Major
 41. Turniej szachowy Edukacja przez Szachy w Szkole gra dla Polonii
Chrusty k. Zagnańska, 05.05.2017
Startowało 65 zawodników
27. Mateusz Kijek
32. Krzysztof Gardyza
36. Szymon Suracki
45. Aleksander Golcew
59. Daila Laskowska
 42. XXIX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 2017
Warszawa, 06.05.2017
Startowało 37 zawodników.
6. Bogusław Major
17. Maria Zaborowska
23. Miłosz Zaborowski
25. Maciej Zaborowski
 43. Mistrzostwa Mazowsza - grupy D6, D7, C6
Mińsk Mazowiecki, 13.05.2017
Startowało 27 zawodników.
5. Amelia Dróżdż (2. w klas. dziewcząt do lat 7)
23. Patrycja Laskowska (9. w klas. dziewcząt do lat 7)
 44. Mistrzostwa Mazowsza do 7 lat - chłopcy
Mińsk Mazowiecki, 13.05.2017
Startowało 29 zawodników.
15. Mateusz Ekner
23. Dawid Wieczorek
27. Kosma Gajewski
 45. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach IMS
Pokrzywna, 22-24.05.2017
Startowało 19 drużyn (80 zawodników)
12. Drużyna LO PMSz
I szach. -  Mateusz Sobiepanek
II szach. -  Damian Koseski
III szach. - Jakub Dróżdż
IV szach. - 2. Pola Parol
 46. IX Otwarty Turniej szachowy "Karo Chess" 2017
Siedlce, 25.05.2017
Startowało 50 zawodników.
7. Sławomir Ołowski
47. Klub P.Z.Szach. (283 turniej czwartkowy)
Warszawa, 09.02.2017
Startowało 29 zawodników.
7. Jakub Suliborski
 48. Turniej "Majówka Szachowa"
Pionki, 27.05.2017
Startowało 10 zawodników.
2. Artur Suliborski
49. XX Jubileuszowy Królewski Gambit Radomia-gr A
Radom, 28.05.2017
Startowało 61 zawodników.
31. Artur Suliborski (5. w rank. do 2000)
50. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. A (dz. I)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 24 zawodniczek.
4. Daila Laskowska
51. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. B1 (ch. I)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 35 zawodników.
1. Mateusz Kijek
52. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. D1 (ch. II)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 114 zawodników.
14. Aleksander Golcew
53. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. D2 (ch. II)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 102 zawodników.
35. Alan Stefaniak
54. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F1 (ch. III)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 111 zawodników.
30. Krzysztof Gardyza
55. IV TURNIEJ FINAŁOWY 2017 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F2 (ch. III)
Warszawa, 02.06.2017
Startowało 112 zawodników.
19. Szyman Suracki
 56. XLI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 03-04.06.2017
Startowało 18 zawodników.
10. Bogusław Major
12. Maria Zaborowska
57. Turniej dla III kategorii o Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 10.06.2017
Startowało 8 zawodników.
2. Arkadiusz Dróżdż
6. Michał Jóźwik
58. Turniej dla IV kategorii o Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 10.06.2017
Startowało 15 zawodników.
9. Amelia Dróżdż
59. Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III, II kat. i I kob.)
Wołomin, 10-11.06.2017
Startowało 54 zawodników.
52. Aleksander Golcew
60. Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci środowiska wojskowegole gr. D1 (ch. II)
Warszawa, 10.06.2017
Startowało 12 zawodników.
3. Mateusz Szabat (1. do lat 10; 1. do lat 13)
61. III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 11.06.2017
Startowało 46 zawodników.
8. Sławomir Ołowski
62. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 7 - dziewczęta
Poronin, 15-18.06.2017
Startowało 23 zawodników.
4. Amelia Dróżdż
63. Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A
Kraków, 15-18.06.2017
Startowało 33 zawodników.
9. Pola Parol
64. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 18
Radzymin, 17-18.06.2017
Startowało 8 zawodników.
1. Damian Koseski
65. Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2009 i młodsze
Warszawa, 24.06.2017
Startowało 25 zawodników.
4. Mateusz Szabat
66. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna
Łęgi nadbużańskie w Małkini Górnej (Plener), 25.06.2017
Startowało 46 zawodników.
1. Sławomir Ołowski
67. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
Piotrków Trybunalski, 02.07.2017
Startowało 31 zawodniczek.
24. Monika Rykała
68. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Piotrków Trybunalski, 02.07.2017
Startowało 141 zawodników.
34. Jakub Suliborski
 69. Szybkie wakacyjne w Hetmanie 4_2017 - do zdobycia V i IV kategorie
Warszawa, 06.07.2017
Startowało 6 zawodników.
4. Łukasz Trepanowski
5. Aleksandra Trepanowska 
6. Kacper Trepanowski
70. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa, 08-09.07.2017
Startowało 104 zawodników.
30. Michał Jóźwik (11. w kat do lat 9)
65. Amelia Dróżdż (8. w kat. do lat 7)
71. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa, 09-17.07.2017
Startowało 147 zawodników.
103. Bartosz Nowicki
72. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa, 09-17.07.2017
Startowało 175 zawodników.
6. Jakub Suliborski
12. Paweł Parol
61. Pola Parol (6. w kat. kobiet, 4. w kat. u17-18)
124. Mariusz Bąk
137. Bogusław Major
73. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa, 09-17.07.2017
Startowało 200 zawodników.
12. Jakub Dróżdż
74. CZECH OPEN 2017 PARDUBICE OPEN - turnaj A open grand master tournament with rating for FIDE, part of ACP world series
Warszawa, 21-29.07.2017
Startowało 335 zawodników.
315. Pola Parol 
318. Paweł Parol  
75. CZECH OPEN 2017 "GASCO OPEN" - turnaj C open rating tournament with rating for FIDE and DWZ
Warszawa, 21-29.07.2017
Startowało 261 zawodników.
13. Jacek Jóźwik 
76. CZECH OPEN 2017 - D - open rating tournament CZECH OPEN 2017 "DOSTIHOVY SPOLEK OPEN" - turnaj D
Warszawa, 21-29.07.2017
Startowało 251 zawodników. 
2. Jakub Dróżdż 
157. Michał Jóźwik  
77. C. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - dla początkujących
Warszawa, 23.07.2017
Startowało 17 zawodników.
1. Szabat Sławomir 
8. Szabat Mateusz (3. do 9 lat)
 78. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
Wrocław, 06-08.08.2017
Startowało 148 zawodników.
61. Michał Jóźwik
 79. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Wrocław, 06-08.08.2017
Startowało 138 zawodników.
99. Maciej Zaborowski
 80. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18
Wrocław, 06-08.08.2017
Startowało 75 zawodników.
42. Damian Koseski
52. Jakub Dróżdż 
 81. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D14
Wrocław, 06-08.08.2017
Startowało 61 zawodniczek.
35. Maria Zaborowska
82. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D18
Wrocław, 06-08.08.2017
Startowało 34 zawodniczki.
11. Pola Parol
83. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Wrocław, 08-09.08.2017
Startowało 132 zawodników.
93. Maciej Zaborowski
84. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18
Wrocław, 08-09.08.2017
Startowało 74 zawodników.
34. Damian Koseski 
54. Jakub Dróżdż 
85. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D14
Wrocław, 08-09.08.2017
Startowało 58 zawodniczek.
27. Maria Zaborowska
86. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D18
Wrocław, 08-09.08.2017
Startowało 33 zawodniczki.
15. Pola Parol
87. I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A
Suwałki, 11-18.08.2017
Startowało 86 zawodników.
83. Jakub Suliborski
88. Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej (Turniej Blitza)
Suwałki, 16.08.2017
Startowało 58 zawodników.
16. Jakub Suliborski
 89. Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga
Szklarska Poręba, 01-10.09.2017
Startowało 34 drużyny (250 zawodników).
23. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki
II szach. - Paweł Parol; Jakub Suliborski 
III szach. - Jakub Suliborski; Jacek Jóźwik
IV szach. - Pola Parol; Monika Rykała; Bogusław Major
V szach. - Marcin Zychowicz; Bogusław Major 
VI szach. - Monika Rykała; Pola Parol
zaw. rezerwowi: Aleksandra Łapa: Robert Brewczyński; Artur Suliborski
90. Turniej szachów błyskawicznych przy II Lidze w Szklarskiej Porębie
Szklarska Poręba, 07.09.2017
Startowało 48 zawodników.
33. Monika Rykała
39. Aleksandra Łapa
91. II Turniej Nocny w Szachach Parkowych
Pabianice, 16.09.2017
Startowało 22 zawodników.
2. Jakub Suliborski
3. Monika Rykała
92. II Turniej Nocny w Szachach Parkowych - Finał
Pabianice, 16/17.09.2017
Startowało 8 zawodników.
3. Jakub Suliborski
6. Monika Rykała
93. XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2017
Węgrów, 23-24.09.2017
Startowało 50 zawodników.
18. Mateusz Sobiepanek (4. chłopcy do lat 18)
36. Krzysztof Gardyza (5. chłopcy do lat 10)
94. X Jubileuszowy Turniej im. Jana Brustmana
Warszawa, 07.10.2017
Startowało 86 zawodników.
10. Pola Parol (3. w kat. zawodniczki)
13. Maria Zaborowska (4. w kat. zawodniczki, 2. do lat 14)
14. Michał Jóźwik (2. do lat 10, 1. w kat. III)
24. Jakub Dróżdż
95. Turniej B X Jubileuszowy Turniej im. Jana Brustmana dla dzieci
Warszawa, 07.10.2017
Startowało 26 zawodników.
7. Amelia Dróżdż (1. w kat. zawodniczki)
96. XV Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 07-08.10.2017
Startowało 79 zawodników.
16. Michał Zieliński
 97. Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy październik z miastem LUBLIN-2017"
Lublin, 09.10.2017
Startowało 12 zawodników.
1. Artur Suliborski
98. Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - turniej błyskawiczny
Białobrzegi, 20.10.2017
Startowało 23 zawodników.
4. Jacek Jóźwik
99. Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - szachy szybkie
Białobrzegi, 21-22.10.2017
Startowało 35 zawodników.
5. Jacek Jóźwik
100. III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa B
Drzonków, 22-29.10.2017
Startowało ? zawodników.
?. Mateusz Kijek
?. Daila Laskowska