Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2018 roku.

Lp.

Nazwa turnieju  
1. XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2017 Grupa A
Kraków, 27.12.2017-04.01.2018
Startowało 109 zawodników.
38. Bartosz Nowicki
74. Paweł Parol
2. XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2017 Grupa C
Kraków, 27.12.2017-04.01.2018
Startowało 127 zawodników.
38. Aleksandra Łapa (6. w kat. kobiet)
3. I CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY-SZACHIŚCI DLA CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ- GRUPA A
Warszawa, 07.01.2018
Startowało 55 zawodników.
7. Jakub Suliborski (3. w ELO do 2200)
4. I CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY-SZACHIŚCI DLA CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ- GRUPA B
Warszawa, 07.01.2018
Startowało 41 zawodników.
16. Kacper Trepanowski (5. do 1400 bez ELO)
19. Łukasz Trepanowski
5. 235 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r.
Warszawa, 13.01.2018
Startowało 19 zawodników.
8. Mateusz Szabat
6. Zielonkowskie Matowanie (2)
Zielonka, 13-14.01.2018
Startowało 22 zawodników.
11. Michał Jóźwik
7. Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego OPEN
Małe Ciche, 13-19.01.2018
Startowało 17 zawodników.
11. Łukasz Trepanowski
8. Puchar AMWL 2017/2018 w szachach błyskawicznych- FIDE
Lublin, 21.01.2018
Startowało 18 zawodników.
6. Artur Suliborski
9. Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2018 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)
Chodel, 22.01.2018
Startowało 132 zawodników.
18. Artur Suliborski
10. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2018
Węgrów, 27.01.2018
Startowało 40 zawodników.
13. Kacper Królak
11. VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra, 29.01-03.02.2018
Startowało 189 zawodników.
9. Pola Parol (2. w kat. kobiet)
12. Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 02-03.02.2018
Chorzów, 02-03.02.2018
Startowało 74 zawodniczek.
12. Monika Rykała (3. w kat. Uniwersytety)
13. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 02-03.02.2018
Chorzów, 02-03.02.2018
Startowało 202 zawodników.
32. Jakub Suliborski
42. Paweł Parol
64. Artur Suliborski
14. Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 03-04.02.2018
Chorzów, 03-04.02.2018
Startowało 39 drużyny (262 zawodników).
4. Drużyna Uniwersytetu Warszawskiego
IV; V szach. -  Jakub Suliborski
VI szach. - Monika Rykała

7. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
IV szach. -  Paweł Parol

20. Drużyna Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
IV szach. -  Aleksandra Łapa

25. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. -  Bartosz Nowicki

26. Drużyna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
III szach. -  Artur Suliborski
15. I Turniej w Aninie do 9 lat - grupa B
Warszawa, 03.02.2018
Startowało 16 zawodników.
3. Mateusz Szabat
16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego - Zielonka 2018
Zielonka, 11.02.2018
Startowało 47 zawodników.
7. Jakub Suliborski
17. II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018
Kościelec, 14-18.02.2018
Startowało 61 zawodników.
3. Jacek Jóźwik
18. II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018 - grupa B
Kościelec, 14-18.02.2018
Startowało 43 zawodników.
10. Michał Jóźwik
 19. II Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 8 w Otwocku
Otwock, 03.03.2018
Startowało 76 zawodników.
3. Krzysztof Gardyza (2. w klas. do lat 12)
15. Aleksander Golcew (4. w klas. do lat 10)
26. Mateusz Kijek (6. w klas. do lat 10)
31. Daila Laskowska (4. w klas. kobiet)
63. Szymon Kijek (4 w klas. do lat 8)
74. Olga Gardyza
20. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz, 03.03.2018
Startowało 42 drużyny (170 zawodników).
7. Drużyna MTSz I
I szach. - Jakub Suliborski
II szach - 1. Bartosz Nowicki
III szach. Michał Kopczyński
IV szach. - Pola Parol

27. Drużyna MTSz II
I szach. - Paweł Parol
II szach. - Monika Rykała
III szach. - Bogusław Major
IV szach. - Aleksandra Łapa
21. Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz, 04.03.2018
Startowało 330 zawodników.
100. Pola Parol
104. Paweł Parol
106. Jakub Suliborski
109. Michał Kopczyński
115. Bartosz Nowicki
166. Monika Rykała
236. Bogusław Major
280. Aleksandra Łapa
22. II Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo, 11.03.2018
Startowało 145 zawodników.
2. Jakub Suliborski
23. FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D18
Jastrzębia Góra, 11-18.03.2018
Startowało 30 zawodniczek.
4. Pola Parol
24. Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa, 11.03.2018
Startowało 50 zawodników.
23. Michał Jóźwik
25. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga)
Warszawa, 07-08.04.2018
Startowało 24 drużyny (151 zawodników).
16. Drużyna MTSz I
I szach. - Michał Jóźwik; Kacper Królak
II szach - Dawid Dobosiewicz
III szach. Krzysztof Dobosiewicz
IV szach. - Mateusz Szabat
V szach. - Maria Zaborowska; Amelia Rozwadowska
VI szach. - 1. Amelia Dróżdż

23. Drużyna MTSz II
I szach. - Mateusz Kijek
II szach. - Krzysztof Gardyza
III szach. - Wiktor Sobociński
IV szach. - Szymon Suracki
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - Daila Laskowska
 26. Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji 2018
Warszawa, 09.04.2018
Startowało 64 zawodników.
33. Dawid Dobosiewicz
27. IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Kraków, 14.04.2018
Startowało 34 zawodników.
2. Krzysztof Gardyza
7. Mateusz Kijek 
8. Szymon Suracki
18. Daila Laskowska
28. II Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Nidzicy
Nidzica, 15.04.2018
Startowało 156 zawodników.
11. Jakub Suliborski
36. Monika Rykała
29. OPEN Slovan 2018, 27.4.-3.5.2018
Bratysława (Słowacja), 27.04-03.05.2018
Startowało 38 zawodników.
9. Jakub Suliborski
10. Monika Rykała
30. Indywidualny Puchar Polski do 8 lat -Dziewczęta
Poronin, 01-06.05.2018
Startowało 34 zawodniczek.
13. Amelia Dróżdż
31. XXX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 2018
Siedlce, 05.05.2018
Startowało 49 zawodników.
31. Krzysztof Dobosiewicz (1. klasy 1-3)
39. Dawid Dobosiewicz (2. klasy 1-3)
32. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków do lat 6 (D6, C6)
Mińsk Mazowiecki, 12.05.2018
Startowało 31 zawodników.
19. Mikołaj Rokicki
20. Błażej Bakuła
33. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków (D7; C7)
Mińsk Mazowiecki, 12.05.2018
Startowało 39 zawodników.
5. Karol Jurek
8. Anna Szabat (1. w kat D7)
18. Stanisław Maj
19. Szymon Kijek
21. Aleksander Cacko
22. Nikodem Cichocki
24. Oskar Szczęsny
28. Dawid Bodecki
29. Patryk Rogala
35. Blanka Bartnicka (6. w kat D7)
34. I Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec
Połaniec, 13.05.2018
Startowało 99 zawodników.
21. Artur Suliborski
35. X Otwarty Turniej szachowy "Karo Chess" 2018
Siedlce, 23.05.2018
Startowało 38 zawodników.
13. Dawid Dobosiewicz (1. klasy 1-3)
17. Krzysztof Dobosiewicz (1. klasy 4-5)
36. Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa, 27.05.2018
Startowało 29 zawodników.
15. Michał Jóźwik
37. Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów, Grupa A
Kraków, 31.05-03.06.2018
Startowało 45 zawodników.
11. Pola Parol
 38. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. E (dz. III)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 107 zawodniczek.
15. Maria Ekner
 39. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F1(ch. III A-M)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 146 zawodników.
15. Aleksander Golcew
 40. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F2(ch. III N-Ż)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 129 zawodników.
24. Piotr Rogala
26. Wiktor Sobociński
41. XII Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 w Otwocku o Puchar Dyrektora Szkoły
Otwock, 09.06.2018
Startowało 58 zawodników.
6. Krzysztof Gardyza
12. Mateusz Ekner
17. Mateusz Kijek
18. Mateusz Szabat
26. Daila Laskowska
35. Maria Ekner
36. Anna Szabat
42. ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U2000 Open
Niksic (Czarnogóra), 14-21.06.2018
Startowało 43 zawodników.
15. Artur Suliborski
 43. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 9
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 46 zawodników.
1. Dawid Dobosiewicz
39. Wiktor Sobociński
44. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 11
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 32 zawodników.
12. Krzysztof Dobosiewicz
26. Krzysztof Gardyza
45. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 18
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 8 zawodników.
1. Pola Parol
46. 50-lecie Budimeksu -Nocne blitzowanie z arc. R. Wojtaszkiem
Warszawa, 21.06.2018
Startowało 151 zawodników.
41. Pola Parol
100. Jakub Dróżdż
47. Weekendowe Fidegranie w Zielonce
Zielonka, 23-24.06.2018
Startowało 6 zawodników.
5. Mariusz Bąk
48. III TURNIEJ SZACHOWY "Szachy z Janem Kochanowskim" 2018 grupa B
Węgrów, 23-24.06.2018
Startowało 23 zawodników.
21. Krzysztof Gardyza (3. w klas. chł. 2006-2005)
49. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa, 07-08.07.2018
Startowało 56 zawodników. 
46. Wiktor Sobociński
 50. ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa, 08.07.2018
Startowało ? zawodników. 
 
51. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa, 08-16.07.2018
Startowało 129 zawodników. 
70. Paweł Parol (4. w klas. elo 2200)
104. Pola Parol
 52. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa, 08-16.07.2018
Startowało 192 zawodników. 
47. Dawid Dobosiewicz (3. w klas. C10; 4. w klas. elo do 1200)
153. Krzysztof Dobosiewicz