Lp.DataMiejsceNazwaWyniki
106.01.2020-06.01.2020WarszawaIII Charytatywny Turniej Szachowy „Szachiści dla chorych na mukowiscydozę” - Grupa AStartowało 96 zawodników.
61. Bogusław Major 81. Michał Jóźwik
206.01.2020-06.01.2020WarszawaIII Charytatywny Turniej Szachowy „Szachiści dla chorych na mukowiscydozę” - Grupa BStartowało 62 zawodników.
1. Dawid Dobosiewicz 10. Krzysztof Dobosiewicz 56. Amelia Major
319.01.2020-25.01.2020Jastrzębia GóraVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPENStartowało 247 zawodników.
241. Amelia Dróżdż
401.02.2020-01.02.2020WarszawaTurniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka grupa BStartowało 56 zawodników.
41. Błażej Bakuła
501.02.2020-01.02.2020OtwockIV Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku - Turniej B, rocznik 2009 i młodsiStartowało 44 zawodników.
3. Antoni Rokicki 15. Hubert Wierzbicki 19. Mikołaj Rokicki 33. Antoni Wisłocki
608.02.2020-10.02.2020WęgrówVI Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A (FIDE)Startowało 14 zawodników.
11. Dawid Dobosiewicz (2. w kat. do 2006r i młodsi) 13. Krzysztof Dobosiewicz (4. w kat. do 2006r i młodsi)
708.02.2020-09.02.2020WęgrówVI Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa BStartowało 23 zawodników.
13. Antoni Rokicki (4. w kat. chłopców 2009-2010) 18. Robert Rokicki 19. Mikołaj Rokicki (2. w kat. do 2011r i młodsi)
808.02.2020-08.02.2020WarszawaUrsynowski Festiwal Szachowy 2020 - Turniej RAPID FIDEStartowało 28 zawodników.
25. Jarosław Mroczek 28. Przemysław Mroczek
922.02.2020-22.02.2020WęgrówOTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2020Startowało 28 zawodników.
3. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. juniorzy) 9. Krzysztof Dobosiewicz (4. w kat. juniorzy)
1022.02.2020-29.02.2020SzczyrkFinał Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 - DziewczętaStartowało 68 zawodników.
14. Amelia Dróżdż
1101.03.2020-01.03.2020Sokołów PodlaskiVI Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy NiezłomnychStartowało 32 zawodników.
3. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. junior do 12 lat)
1207.03.2020-07.03.2020OtwockXIV Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 w Otwocku - Turniej A, rocznik 2005 i młodsiStartowało 23 zawodników.
5. Aleksander Golcew (2. w kat. rocznik 2007/2008) 8. Krzysztof Gardyza (4. w kat. rocznik 2007/2008)
1307.03.2020-07.03.2020OtwockXIV Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 w Otwocku - Turniej B, rocznik 2009 i młodsiStartowało 44 zawodników.
4. Antoni Rokicki 5. Paweł Jurek 6. Mateusz Szabat 22. Antoni Wisłocki 23. Karol Jurek (6. w kat 2011 i młodsi) 24. Mikołaj Rokicki (7. w kat 2011 i młodsi) 32. Kajetan Stańczyk 33. Hubert Wierzbicki 43. Maciej Ołówka
1404.09.2020-13.09.2020PoroninDrużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga 2020Startowało 293 zawodników. Startowało 41 drużyn.
20. Drużyna MTSz I szach. - Bartosz Nowicki; Parol Paweł II szach. - Parol Paweł; Pola Parol III szach. - Pola Parol; Maciej Kowalec IV szach. - Maciej Kowalec; Jakub Suliborski V szach. - 2. Jakub Suliborski; Monika Rykała VI szach. - Monika Rykała; Aleksandra Łapa
1505.09.2020-05.09.2020WarszawaTurniej o puchar MON z okazji 100. rocznicy Bitwy WarszawskiejStartowało 64 zawodników.
5. Damian Graczyk
1606.09.2020-08.09.2020WarszawaMISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W SZACHACH SZYBKICHStartowało 57 zawodników.
5. Damian Graczyk
1707.09.2020-07.09.2020WarszawaMistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach BłyskawicznychStartowało 42 zawodników.
1. Damian Graczyk
1831.01.2020-31.01.2020KościelecTurniej blitza o Mistrzostwo Gminy KoscielecStartowało 20 zawodników.
18. Michał Jóźwik
1929.01.2020-02.02.2020KościelecIV Ogólnopolski Turniej szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2020 - grupa AStartowało 38 zawodników.
15. Michał Jóźwik 19. Jacek Jóźwik
2005.10.2020-11.10.2020PuławyOgólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020 - Chłopcy do lat 12Startowało 52 zawodników.
19. Michał Jóźwik 28. Dawid Dobosiewicz
2121.11.2020-21.11.2020WrocławOtwarty Turniej Towarzyszący Arcymistrzowskiemu Festiwalowi Kobiet im. Krystyny Hołuj-RadzikowskiejStartowało 49 zawodników.
14. Jakub Suliborski

2019-03-02